• Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż od 14.08.2023 do 18.08.2023 sekretarat w szkole będzie nieczynny.

• Dzieci leżą na materacu. W dłoniach trzymają kolorowe zeszyty.
          • Dzień Mamy i Taty w klasie 3a

• 16 czerwca uczniowie klasy trzeciej zaprosili swoich Rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Wśród szanownych gości były również panie Dyrektor i Wicedyrektor.

Trzecioklasiści zaprezentowali przedstawienie pt. „Kot w butach”, opowieść o synach młynarza i o  sprytnym kocie, którego w spadku, dostał najmłodszy z nich, Janek. Przygody głównych bohaterów były bardzo zabawne i spodobały się naszym Gościom. Piękne dekoracje i stroje małych aktorów sprawiły, że  wszyscy z zaciekawieniem śledzili losy Janka i jego niezwykłego kota. Widowisko ubarwiły wesołe piosenki i układy taneczne.

Rodzice nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami, a dzieci wręczyły  zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane upominki i złożyły najserdeczniejsze życzenia.

Nad całością uroczystości czuwały panie Zofia Dąbrowiecka i Edyta Buchacz.