- Aktualności
- Rekrutacja do przedszkola - 2024/2025
- Dyżur wakacyjny 2024
- Jadłospis
- Odpłatność za przedszkole
- Nasze przedszkole
- Grupy przedszkolne
- Statut przedszkola
- Personel przedszkola
- Ramowy plan dnia
- Kącik Rodzica
- Zajęcia logopedyczne
- Projekty edukacyjne 2018/2019
- Projekty edukacyjne 2020/2021
- Projekty edukacyjne 2021/2022
- Projekty edukacyjne 2022/2023
Ogłoszenie
- 24.06.2024 22:56
- .
Dyrekcja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Bestwince informuje, że w dniach:
- 04.07.2024 w godzinach 7.00-11.00
- 05.07.2024 w godzinach 15.30-17.00
będą podpisywane porozumienia z rodzicami dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025
Gabinet nr 10
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
Zdrowie w śniadaniówce zamknięte
8 listopada obchodziliśmy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. To dobra okazja, by przeanalizować, co jemy.
Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w akcji „Zdrowie w śniadaniówce zamknięte”, przygotowując w domach swoją propozycję zdrowego śniadania. Akcja miała na celu propagowanie wśród uczniów zdrowych nawyków żywieniowych, zwiększenie świadomości dotyczącej prawidłowego odżywiania, podkreślenie roli śniadania – jakże ważnego posiłku w ciągu dnia.
Konsultacje dla Rodziców
Zapraszamy Państwa na konsultacje, które będą odbywać się 13 listopada (środa) od godziny 17.00 do 18.00.
"Magia dźwięku-sekrety muzyki na ekranie”-lekcja w kinie
6 listopada 2024 r. czwartoklasiści, piątoklasiści i szóstoklasiści uczestniczyli w multimedialnej lekcji połączonej z seansem filmowym. Zajęcia pt. Magia dźwięku-sekrety muzyki na ekranie odbyły się w czechowickim Multikinie.
Na początku prowadząca zajęcia przedstawiła uczniom początki muzyki filmowej oraz wyjaśniła, kim był taper. Podkreśliła, że ścieżka dźwiękowa jest szerokim pojęciem i obejmuje muzykę, dźwięki, towarzyszące scenom, dialogi oraz ciszę. Przy okazji dzieci dowiedziały się, że pierwszym dziełem, do którego powstała muzyka, był francuski krótkometrażowy niemy film kostiumowy z 1908 roku pt. Zabójstwo księcia Gwizjusza. W dalszej kolejności prelegentka omówiła poszczególne funkcje, jakie może pełnić muzyka. Wśród nich nie zabrakło budowania emocji, tworzenia atmosfery i klimatu, charakterystyki postaci, opowiadania historii za pomocą piosenek. Dodatkowo uczniowie pozna
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...
31 października 2024 r. grupa miłośników teatru zobaczyła II część „Dziadów” Adama Mickiewicza. Sztuka została wystawiona przez aktorów Teatru Polskiego w Bielsku-Białej oraz młodzież z Centrum Edukacji Artystycznej PROSCENION.
Przedstawienie odbyło się w niezwykłej scenerii cmentarza żydowskiego w Bielsku-Białej- Aleksandrowicach, który został założony w połowie XIX wieku. Spoczywają tam osoby zasłużone dla rozwoju miasta, m.in. architekt Karol Korn, projektant sądu, dworca kolejowego, hotelu President oraz kamienic przy ulicy 3 Maja i 11 Listopada.
„Muzyczne uniwersum, czyli o filmowych emocjach”-lekcja w kinie
29 października 2024 r. siódmoklasiści i ósmoklasiści uczestniczyli w multimedialnej lekcji połączonej z seansem filmowym. Zajęcia pt. Muzyczne uniwersum, czyli o filmowych emocjach odbyły się w czechowickim Multikinie.
Na początku prowadzący zajęcia, p. Tomasz Korczyk, przedstawił uczniom początki muzyki filmowej oraz wyjaśnił, kim był taper. Podkreślił, że ścieżka dźwiękowa jest szerokim pojęciem i obejmuje muzykę, dźwięki, towarzyszące scenom, dialogi oraz ciszę. Przy okazji młodzież dowiedziała się, że pierwszym dziełem, do którego powstała muzyka, był francuski krótkometrażowy niemy film kostiumowy z 1908 roku pt. Zabójstwo księcia Gwizjusza. W dalszej kolejności prelegent omówił poszczególne funkcje, jakie może pełnić muzyka. Wśród nich nie zabrakło budowania emocji, tworzenia atmosfery i klimatu, charakterystyki postaci, opowiadania historii za pomocą piosenek. Dodatkowo uczniow
Włóczykije na Koziej Górce
29 października Szkolne Koło PTT Włóczykije skorzystało z pięknej, jesiennej pogody i wybrało się na wycieczkę na Kozią Górkę. Szlakiem prowadził nas Przodownik Turystyki Górskiej Sławomir Dawidek, przekazując wiele ciekawych informacji dotyczących Cygańskiego Lasu, Olszówki i samej Koziej Górki (Stefanki).Na trasie posililiśmy się kiełbaską upieczoną na ognisku.To była udana wycieczka.