• Plastyczny konkurs -"Pola nadziei".

• 12.05.2022 08:36
            • Na zdjęciu zostały umieszczone 4 prace klas 1-3. Przedstawiają wspólne  prace dzieci z poszczególnych klas.W pracach  znajdują się 3 czerwone serca, dłonie rąk dzieci,  kula ziemska ,na której umieszczony jest napis -"pomagamy ,zostań wolontariuszem".Na każdej z prac jest umieszczony kwiat -żonkil, który jest symbolem akcji -"Pola nadziei".
            • Konkurs  świetlicowy - "Malowanie -kodowanie"
            • Konkurs świetlicowy - "Malowanie -kodowanie"

• 21.04.2022 12:43
            • Na fotografii widać  tablicę korkową, na której zawieszone są  kolorowe prace uczniów biorących udział w konkursie  świetlicowym. "Dyktando graficzne". Prace były  zakodowane cyframi. Elementami prac są samoloty, czerwone traktory, szare słonie oraz kolorowe domki.
            • Aktywności w lutym.

• 12.05.2022 08:48
            • Zdjęcie przedstawia 3 dzieci bawiących się na świetlicy dużymi , kolorowymi klockami   z gąbki.Wspólnie budują domek z figur geometrychnych.

• Aktywności  styczniowe.
            • Aktywności styczniowe.

• 21.04.2022 13:20
            • Na zdjęciu ukazane jest 5 prac dzieci świetlicowych. Są to postacie babć i dziadków wycięte z kolorowego papieru,korpus postaci stanowi rolka po papierze toaletowym. Nogi wykonane ze sznurka ,na którym nawleczone są kolorowe koraliki.
            • Comiesięczne warsztaty ceramiczne.

• 21.04.2022 13:26
            • Zdjęcię przedstawia płaskorzeźby  z gipsu. Są to zwierzęta kojarzone ze świętami Wielkanocnymi,widać 10  białych baranków, wełenkę imitują maleńke rolki z gipsu zwiniętę na ślimaczka. Pośrodku baranków znajduje  żółta kurka z czerwonym grzebyliem. Nóżki kurki imituje czerwony sznurek z 2 czerwonymi koralikami.